Vteřinové spínací hodiny Lucky Reptile PRO Timer II

  • Nové
Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek (1)

Parametry

Typ
Digitální
Profesionální, precizně fungující spínací hodiny určené nejen pro teraristy, ale také pro pěstitele vlhkomilných rostlin, jako jsou např. orchideje nebo masožravé rostliny.
LUC-62181
Ihned k odběru / expedujeme do 24 hodin
599,00 Kč S DPH 495,04 Kč (bez DPH)

(599,00 Kč ks)

Počet
Poslední kus(y) skladem : 1 ksVteřinové spínací hodiny Lucky Reptile PRO Timer II

Běžné modely spínacích hodin na trhu nemohou nahradit precizní funkčnost, spolehlivost a využitelnost hodin PRO Timer.

Kromě běžných funkcí nabízí tyto časovače několik profesionálních odlišností. Nejmenší možný nastavitelný interval je 1 sekunda. Toto zejména ocení chovatelé a pěstitelé vzácných a citlivých druhů, protože např. při možnosti spínání mlhovačů či rosících zařízení každou sekundu je vlhkost ve viváriích pod naprostou kontrolou.

Další technickou vymožeností je program, umožňující nastavení každého dne v týdnu zvlášť, protože spínací hodiny PRO Timer mají až 8 možných nastavitelných period nezávisle na sobě. Tedy jednoduše, každý den v týdnu mohou být v teráriu různé klimatické podmínky podle potřeb chovaných druhů. Činnost napojené techniky je pak velmi precizně kontrolována.

Samozřejmostí u tohoto modelu je přepínání mezi letním a zimním časem, paměť pro uložené hodnoty v případě výpadku proudu (díky vestavěné baterii) a možnost napojení techniky do celkové wattáže až 3500 W.

LUC-62181
1 ks

Parametry

Typ
Digitální
Nový produkt

Ke stažení

eco_timer n?vod CZ.pdf

Návod (CZ)

Ke stažení (23.76k)