Naše služby

Dodáváme akvária a terária na klíč, poskytujeme odbornou instalaci, pravidelný servis a v případě potřeby také revitalizaci.

Cena služeb je dle skutečně odvedené práce (transparentní, položkovití a přehledné účtování). Náklady za instalaci a servis se mohou lišit např. i u dvou stejně velkých nádrží. Záleží na tvaru nádrže, technickém vybavení, vnitřním uspořádání, osádce ryb a rostlin.

Spokojenost zákazníka je naším cílem, ale i naší vizitkou.

Malawi

Akvárium "na klíč"

Chcete nové akvárium a nevíte si rady jak si ho zařídit, s výběrem ryb a rostlin? Chcete, aby vše fungovalo pokud možno v harmonii a bez problémů?

Na základě Vašeho přání provedeme výběr akvária a zpracujeme kalkulaci. Po Vašem odsouhlasení a zaplacení zálohy zadáme vše do výroby a Vy se můžete těšit na zcela nové akvárium podle Vašich představ. Záleží jen na Vás, zda chcete provést instalaci sami anebo využijete našich služeb.

Pravidelný servis

Měsíční servis akvária zahrnuje odkalování, výměnu vody, péči o rostliny, aplikaci přípravků a odborný dohled.

V případě akutního problému přijedeme a zasáhneme do 24 hodin. Samozřejmostí je poradenství po telefonu, dodávka zboží za internetové ceny a sleva za věrnost.

 

Revitalizace

Revitalizace

Přejete si udělat radikální změnu vzhledu Vašeho akvária tak, aby vypadalo co nejlépe? Přijedeme, vyhodnotíme stávající stav, navrhneme řešení a kalkulaci na míru Vašim potřebám.

Nakonec obrátíme vše "naruby" a Vy se můžete těšit na akvárium "v novém kabátě". Poradíme Vám i s následnou údržbou.

Terárium na klíč

Terárium na klíč

Chcete nové terárium a nevíte si rady s výběrem zvířete, velikostí terária a jeho zařízením?

Na základě Vašeho přání provedeme výběr terária odpovídající konkrétnímu zvířeti a zpracujeme kalkulaci. Po Vašem odsouhlasení a zaplacení zálohy, zadáme vše do výroby a Vy se můžete těšit na zcela nové terárium podle Vašich představ. Záleží jen na Vás, zda chcete provést instalaci sami anebo využijete našich služeb.