Nejlepší cena

Každý chce pochopitelně nakupovat co nejlevněji. Na druhou stranu tu jsou další důležité aspekty - například kvalitní služby, dlouholeté zkušenosti, informační servis, reálná skladová dostupnost. U nás můžete získat vše pod jednou střechou.

Našich zákazníků si vážíme. Přestože není v našich silách uhlídat všechny ceny tak, aby byly skutečně nejnižší, chceme Vám nabídnout "dobrou" či "ještě lepší" cenu - a ne jenom plané sliby. Vzhledem k složité obchodní politice nejen u nás, ale i v rámci Evropské unie, nelze tuto nabídku považovat za závaznou.

Pokud někde objevíte lepší cenu, neváhejte a napište nám, že chcete koupit zboží právě od nás! Stačí zaslat název produktu, který chcete koupit a odkaz na prodejce s "nejlepší" cenou. Bude-li splňovat následující kritéria, tak Vám nabídneme stejnou anebo i lepší cenu + navíc BONUS v podobě malého dárku jako poděkování za Vaši důvěru.

Nevíte, jak nám máte napsat?

Přímo u položky najdete odkaz "Zeptat se". Vyplňte prosím požadovné údaje a zašlete link (odkaz) na konkurenční nabídku. Odpověď (nabídku) obdržíte co nejdříve - obvykle do 24 hodin.

Podmínky této nabídky jsou následující:

  • Nevztahuje se na výprodeje, bazarové a použité zboží.
  • Je-li zboží v akční nabídce konkurence za nižší cenu, musí být uvedena dostupnost: "skladem v eshopu" (nikoliv u dodavatele, na externím skladě, příp. neuvedena).
  • Inzerovanou cenu lze kdykoliv ověřit na uvedeném e-shopu a prostřednictvím tzv. "srovnávačů cen".
  • Nabízená cena je konečná - tj. včetně DPH a všech poplatků (recyklační popl. apod.).
  • Nabízená cena není v rozporu s obch. podmínkami výhradního dovozce (např. významně nepřekračuje nabídky jiných obchodů) a prodejcem je česká firma.
  • Nabídku nelze využít zpětně na již uskutečněnou (vyřízenou / odeslanou) objednávku.
  • Námi zaslaná nabídka platí cca 48 hodin od odeslání (ceny se pravidelně aktualizují).

TIP - Nezapomeňte srovnat také naše možnosti dopravy bez dodatečných poplatků (balné, recyklační popl. apod.).