sera flore 1 carbo 250 ml



- Rostliny potřebují pro fotosyntézu uhlík, který však ve vodě často není v dostatečné míře obsažen. Nedostatek uhlíku je jedním z faktorů nejvíc limitujících růst vodních rostlin.
- Abychom mohli rostlinám pro optimální růst nabídnout dostatečné množství uhlíku, byl vyvinut nový přípravek sera flore 1 carbo.
- Nabízí různé účinné zdroje uhlíku pro aktivní tekuté hnojení a je tak jednoduchou alternativou k CO2-hnojícímu zařízení; může ho však také doplňovat.
- V kombinaci s přípravky z řady sera základní péče o rostliny povede sera flore 1 carbo k silnému a zdravému růstu rostlin a tím přirozeně k akváriu bez řas.
- Sera flore 1 carbo je všemi bezobratlými dobře snášen.
- 250 ml na 1000 litrů vody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hnojiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4001942033428 |
| Typ: | CO2 (karbon) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Pro efektivní potlačení původců nemoci bílých teček a jiných jednobuněčných parazitů.
Léčebný prostředek proti plísním (Saprolegnia), plísním jiker, kožním a žaberním červům ve sladkovodním akváriu.
eSHa 2000® - Přípravek na plísňové a bakteriální nákazy a hniloby ploutví Víceúčelový prostředek pro akvarijní ryby s jedinečně širokospektrálním účinkem.
eSHa 2000® - Přípravek na plísňové a bakteriální nákazy a hniloby ploutví.
Přípravek hubí parazity (Hexamita, Octomitus) působící tzv. děrovou nemoc.
Mořská sůl s látkami eliminujícími chlór.
Dezinfekční a oxidační přípravek vhodný pro druhy choulostivé, málo domestifikované velmi vhodný k ošetření jiker.
Pro prevenci a boj s plísněmi a ektoparazity ve sladké i mořské vodě.
Podobné produkty
Dodává rostlinám dostatek železa a podporuje tak jejich vybarvení.
Ferropol Tekuté hnojivo s železem a stopovými prvky.
Univerzální hnojivové kuličky pro stimulaci zakořenění či přihnojování rostlin.
JBL ProScape K Macroelements - draslíkové hnojivo pro aquscaping.
Dodává rostlinám dostatek železa a podporuje tak jejich vybarvení.
Ferropol 24 Denní tekuté hnojivo pro akvarijní rostliny.
