Služby pro Vás

Nabízíme odbornou instalaci, servis i revitalizaci Vašeho akvária, obraťte se na nás...


 

Akvárium "na klíč"

Zakládání akvária. Chcete nové akvárium a nevíte si rady s jeho zařízením, výběrem ryb a rostlin? Chcete, aby vše fungovalo pokud možno v harmonii a bez problémů? Na základě Vašeho přání provedeme výběr akvária a zpracujeme kalkulaci. Po Vašem odsouhlasení a zaplacení zálohy, zadáme vše do výroby a Vy se můžete těšit na zcela nové akvárium podle Vašich představ. Záleží jen na Vás, zda chcete provést instalaci sami anebo využijete našich služeb. Pokud máte zájem i o následný servis, tj. pravidelnou měsíční údržbu akvária, využijte naši následující službu.

TIP> Chcete-li si vybrat typ akvária, které bude vhodné právě pro Vás, případně se dozvědět více o nárocích na jeho údržbu, pak se nechte inspirovat v naší galerii akvárií (připravujeme).

 Malawi

 

Akva-servis "STANDARD" /  Akva-servis "VIP"

Vlastníte akvárium, ale nevíte si rady např. s přemnoženými řasami, nedaří se rostlinám, rybky strádají, případně máte potíže s kvalitou vody? Přijedeme, zhodnotíme stávající stav, navrhneme řešení a provedeme odborný zásah.

Služba "VIP" zahrnuje pravidelný měsíční servis akvária (odkalování, výměna vody, péče o rostliny, aplikace přípravků a odborný dohled). V případě akutního problému přijedeme a zasáhneme do 24 hodin! Samozřejmostí je poradenství po telefonu (VIP zákazníci) a dodávka zboží za internetové ceny + SLEVA za věrnost :-)


Revitalizace

Přejete si udělat radikální změnu vzhledu Vašeho akvária tak, aby vypadalo co nejlépe? Přijedeme, zhodnotíme stávající stav, navrhneme řešení a vypracujeme kalkulaci šitou na míru Vašim potřebám. Nakonec obrátíme vše "naruby" a Vy se můžete těšit na akvárium "v novém kabátě". Poradíme Vám i s následnou údržbou.

 

Terárium "na klíč"

Chcete nové terárium a nevíte si rady s výběrem zvířete, velikostí terária a jeho zařízením? Na základě Vašeho přání provedeme výběr terária odpovídající konkrétnímu zvířeti a zpracujeme kalkulaci. Po Vašem odsouhlasení a zaplacení zálohy, zadáme vše do výroby a Vy se můžete těšit na zcela nové terárium podle Vašich představ. Záleží jen na Vás, zda chcete provést instalaci sami anebo využijete našich služeb.

Cena služeb:

Celková částka za instalaci a servis je kalkulována dle skutečně provedené práce (transparentní, položkovití a přehledné účtování). Náklady na servis se mohou lišit např. i u dvou stejně velkých nádrží - záleží na tvaru nádrže, technickém vybavení, vnitřním uspořádání, osádce ryb a rostlin. Máte-li zájem o naše služby, pište na e-mail anebo rovnou zavolejte.

 

Spokojenost zákazníka je naším cílem, ale i naší vizitkou.