Přeprava SKLA

 
   

Přepravu křehkých a objemných zásilek (akvária, terária, skříňky aj.) pro naši firmu zajišťuje po ČR firma TOPTRANS. Dále poskytujeme naši vlastní dopravu anebo dopravu dle rozvozové trasy některého z dovozců - nutno poptat podle psč a druhu zboží. Jinou službou zasílat nelze!

Vzhledem k povaze materiálu (SKLO) je zde zvýšené riziko při transportu a manipulaci. Z tohoto důvodu NELZE zasílat přepravní službou následující produkty: 

  • Tvarově atypická a velká AKVÁRIA (přes 200 cm)
  • TERÁRIA vyjma vybraných typů menších rozměrů. Jedná se o velmi křehké zboží!
Možný je samozřejmě nejlépe OSOBNÍ ODBĚR na adrese naší provozovny anebo DOVOZ / ROZVOZ, který však nemusí být ekonomický kvůli přepravním nákladům (neprovádíme pravidelný rozvoz po ČR). U větších akvárií může být účtována případná manipulace (viz konkrétní cenová nabídka, dle místních podmínek a vzájemné dohody). 

POZOR! Při převzetí skleněných výrobků (akvária, terária..) je nutno prověřit stav zásilky ihned před řidičem! Podrobné informace obdržíte automaticky e-mailem při odeslání statusu "Vyřízení objednávky". Zkontrolujte, zda je akvárium / terárium v pořádku (bez poškození) za přítomnosti řidiče! Pokud zjistíte, že je poškozené, zásilku prosím odmítněte převzít a řidiči to potvrďte na přepravní list. Pozdější reklamace na rozbité sklo již nemusí být akceptovány. Celou reklamaci také samozřejmě urychlí pořízení fotodokumentace (doporučujeme) a její včasné oznámení na náš helpdesk.
 
Jak balíme?  Máme již léta zkušeností s balením křehkého zboží a vyzkoušeli jsme i mnoho přepravních společností. I přes veškerou snahu o kvalitní zabalení i pečlivé značení zásilek, se bohužel nelze vyhnout reklamacím. Děkujeme našim zákazníkům za spolupráci při přebírání zásilek.